قصدِ ورود دارید ؟!

  جستجو بین پست‌ها و کاربران
زندگی نامه شهید محمود نجفی که در تیرماه 1360 به درجه رفیع شهادت نائل آمد

محمود نجفی فرزند ابراهیم در تاریخ 14/4/1332 در برازجان دیده به جهان گشود. در خانواده ای مذهبی کودکی خویش را سپری کرد و وارد مدرسه گردید. محمود در عنفوان جوانی خویش در تظاهرات علیه رژیم منحوس پهلوی شرکت می کرد و در برپایی تظاهرات نقش ویژه ای از خویش ایفا می نمود. در بعد از پیروزی انقلاب نیز ایشان در بسیج مستضعفین فعالیت خویش را آغاز نمود و در پایگاه محله و شهر خویش به نگهبانی و حراست می پرداخت.
10 + / 0 - 1392/04/06 - 12:07 در گلزار شهدا
پیوست عکس:
pelak-va-lale-www.4print.ir_.jpg
pelak-va-lale-www.4print.ir_.jpg · 506x344px, 42KB
دیدگاه
modir

وی تحصیلات خود را تا اخذ مدرک فوق دیپلم از مرکز تربیت معلم ادامه داد و بعد از آن به حرفه ی مقدس معلمی مشغول گردید. ایشان با شروع جنگ تحمیلی عراق علیه ایران به میادین نبرد حق علیه باطل شتافت. نجفی فردی وارسته و عاشق امام خمینی بود و همیشه به نماز جماعت و جمعه اهمیت می داد. ایشان نه تنها در شغل مقدس معلمی به فعالیت می پرداخت و دانش آموزان را با افکار مقدس خویش آشنا می نمود، بلکه مردم و اقوام و خویشاوندان نیز متأثر از افکار معنوی ایشان بودند.
ایشان در نهایت با توجه به حس پاسداری از کیان انقلاب اسلامی بار دیگر عازم جبهه ی نبرد حق علیه باطل گردید و در ساعت 9 صبح در تاریخ تیرماه 1360 در مریوان بر اثر اصابت گلوله به پهلو در سنّ 28 سالگی به فیض عظمای شهادت نایل گشت. مزار پاکش در بهشت سجاد (ع) برازجان قرار دارد.

1392/04/6 - 12:07 Like

امتياز مثبت

(10 کاربر)

باز نشر